Satın Alma Kuralları

BİLGİLENDİRME / SATIN ALMA KURALLARI

Teslimat Süreci
satis.benoza.com.tr alışveriş yapanların ödeme, fatura bilgileri ve siparişleri teyit edildikten sonra sipariş onayı verilmektedir. Sipariş onayının sorunsuz gerçekleşmesinden sonra, en geç 5 (iki) işgünü içerisinde siparişleriniz kargoya teslim edilir ve kargo şirketlerinin belirlediği politikalara göre teslim edilir. Sipariş onayı için gerekli bilgilerde (ödeme bilgileri, adres bilgileri, fatura bilgileri) herhangi bir eksik/sorun olduğunda ya da kargo şubesi bulunmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.  

Hafta Sonu Siparişleri
Hafta içi 17:00'den sonra verilen siparişler, ertesi gün; Cumartesi saat14.00'ten sonra ve Pazar günleri verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. 

Stok Sorunları
Verilen siparişlerin stok durumunda sorun yaşanması veya başka tedarikçiden alınan ürünlerde aksaklıklar olması halinde alıcılara bilgi verilmektedir. Bu nedenle, size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Adres bilgilerinin hatalı veya eksik girilmesi halinde satıcının sorumluluğu bulunmamaktadır.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı